UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Startup

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše, co se potřebujete vědět o právních otázkách spojených s fungováním STARTUPů. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o zakládání firem či změnách organizační struktury, vstupu investorů, různých tipech smluv, sestavení obchodních podmínek, reklamacích, schwarz systému, volbě či odvolání statutárních orgánů či třeba pracovních vztazích, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na správného nastavení organizační struktury, přípravu obchodních podmínek, rizika spojená se založením a řízením společnosti, nastavení procesů spojených s pracovním právem, přípravu vzorových dokumentů a smluv, pomoc při vstupu investora do společnosti a přípravu smluvní dokumentace, vymáhání pohledávek či jiných práv a ochranu v neočekávaných situacích, které život společnosti přináší.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v