UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Právní poradna

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše důležité, co potřebujete k tomu, abyste se mohli správně rozhodnout, jak budete nastalou životní situaci řešit. Protože víme, že každý případ je úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na konkrétně vaše otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme. Protože již několik let docházíme do občanské právní poradny jedné městské části, kde se setkáváme s různorodou problematikou, máme zkušenosti a umíme na vaše dotazy věcně odpovědět a prakticky poradit.

Jsme připraveni reagovat zejména na dotazy z občanského a obchodního práva, nemovitostí, práva rodiného, pracovního i insolvenčního (zejména pak dotazy směřující k oddlužení)

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v