UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Likvidace společnosti

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

pokud jste navštívili tuto stránku, získáte odpovědi na veškeré vaše dotazy související s likvidací obchodní společnosti, ať už je v jakékoli finanční situaci. Ukončení fungování obchodní společnosti je soubor poměrně složitých právních úkonů, který se může v jednotlivých případech poměrně hodně lišit. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na konkrétně vaše otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na odpovědnost společníků, jednatelů a likvidátora, náležitosti a formu jednotlivých dokumentů souvisejících s likvidací společnosti, délku trvání likvidace, rizia s ní spojené, výši odměny za její provedení apod.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci s advokátem zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v