UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Náhrada škody na zdraví

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o náhradě škody na zdraví způsobené autonehodou, pracovním úrazem či jinou nešťastnou událostí, případně o náhradě škody za smrt blízké osoby. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé, složité a obecné texty o všem kolem problematiky náhrady škody na zdraví, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na konkrétně vaše otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na místo, způsob a rychlost uplatnění nároku na náhradu škody, odhad výše odškodnění, způsob, jakým se určuje výše bolestného a postup, jak nejlépe za vaše zdravotní problémy získat co nejvyšší možnou finanční částku apod.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma. Víme, že zdraví či ztráta osoby blízké jsou citlivá témata a jsme na to připraveni.

Pokud se následně rozhodnete svěřit vymáhání nároku na náhradu škody naší advokátní kanceláři, neplatíte žádné zálohy a uhradíte nám odměnu až ve chvíli, kdy sami obdržíte odškodnění. Naší odměnou je pouze 10% z náhrady škody, kterou pro vás vymůžeme.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v