UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Odškodnění za pracovní úraz

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o náhradě škody na zdraví způsobené pracovním úrazem či jinou nešťastnou událostí. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé, složité a obecné texty o všem kolem problematiky odškodňování za pracovní úraz, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na konkrétně vaše otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na místo, způsob a rychlost uplatnění nároku na náhradu škody, odhad výše odškodnění, způsob, jakým se určuje výše bolestného a postup, jak nejlépe za vaše zdravotní problémy získat co nejvyšší možnou finanční částku apod.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma. Víme, že zdraví či ztráta osoby blízké jsou citlivá témata a jsme na to připraveni.

Pokud se následně rozhodnete svěřit vymáhání nároku na náhradu škody naší advokátní kanceláři, neplatíte žádné zálohy a uhradíte nám odměnu až ve chvíli, kdy sami obdržíte odškodnění. Naší odměnou je pouze 10% z náhrady škody, kterou pro vás vymůžeme.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v