UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Obchodní právo

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky získáte odpovědi na všechny právní otázky spojené s podnikáním a fungováním obchodní společnosti. Protože trápí každého zecla jiné otázky a každý případ je tedy úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o povinnostech statutárních orgánů, smluvních vztazích, vymáhání pohledávek či pracovním právu, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na způsoby provádění změn ve společnostech a jejich zakládacích listinách, zápisy do obchodního rejstříku, smlouvy o dílo, licenční smlouvy, ochranu duševního vlastnictví, pojistné či nájemní smlouvy, nebo některé z dalších závazků, pracovní právo, vymáhání pohledávek, možnost zastupování před soudy atp.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v