UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

právní pomoc obcím a krajům

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte odpovědi na veškeré právní otázky spojené s fungováním obecní a krajů. Protože každý potřebuje poradit v jiné situaci, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o rozmanitých situacích spojených s každodenním provozem na obecních a krajských úřadech od vzniku a zániku smluvních vztahů, administrace veřejných zakázek, otázky spojené s výkonem funkce starosty a radních, pracovního práva atd., které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na dotazy spojené se samostatnou i přenesenou působností, praktické dotazy spojené s fungováním úřadu vč. odpovědí na pracovně-právní otázky, otázky spojené s veřejnými zakázkami, smlouvami o dílo, požadovat právní stanoviska pro rozhodování rady obce či kraje, získat doporučení jak postupovat při jednání s investory či pomoc se zastupováním ve stavebním řízení či řízení před ÚOHS. 

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v