UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Prodej společností registrovaných k DPH

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

pokud jste navštívili tuto stránku, sháníte obchodní společnost již registrovanou k DPH, abyste mohli začít obratem podnikat. Máme je pro vás připravené, sdělíme vám veškeré vámi požadované informace a obratem můžeme začít s jejich převodem, který připraví a garantuje naše advokátní kancelář.

Aktuálně máme v nabídce 2 společnosti s.r.o. registrované k DPH na základě překročení reálného obratu obchodní společnosti. Garantujeme bezpečné společnosti a pečlivě vedené účetnictví. Cena každé z nich je 75.000,-Kč.

S nákupem obchodní společnosti je spojeno mnoho souvisejících dotazů, které se mohou v jednotlivých případech poměrně hodně lišit. Ještě předtím, než se rozhodnete u nás obchodní společnost koupit, zodpovíme všechny vaše dotazy. Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na historii společností, rychlost převodu, odpovědnost původních společníků a jednatelů, náležitosti a formu jednotlivých dokumentů souvisejících s převodem obchodní společnosti, rizika související s nákupem existující společnosti, na základní kapitál, zda byste měli preferovat měsíční či kvartální plátce DPH, ready made nebo společnosti registrované k DPH na základě dosavadního reálného obratu apod.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v