UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Rodinné právo

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o rodinném právu. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se Vám nabídnout telefonickou konzultaci, která velice rychle vyřeší váš problém či zodpoví akutní dotazy bez nutnosti osobní návštěvy advokátní kanceláře.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o rozvodovém řízení, střídavé péči, manželském majetkovém právu, péči o děti, výši výživného, vypořádání společného jmění manželů atd., které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na způsoby zúžení společného jmení manželů, jak postupovat při dědických sporech, ukončení manželství, řízení o svěření dětí do péče a výši výživného, vypořádání sjm, formu jednotlivých podání a pravděpodobnou délku řízení apod.

Zde Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře. Samozřejmě nám můžete rovnou i sami zavolat.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci. Naše odměna je 500 kč za 15 minut konzultace. Při překročení 15 minut se odměna počítá poměrně podle délky trvání konzultace.

 

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v