UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

administrace veřejných zakázek

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte odpovědi na veškeré právní otázky spojené s veřejnými zakázkami a jejich administrací v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Protože každý potřebuje poradit v jiné situaci, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o rozmanitých situacích spojených se zadáváním veřejných zakázek na obecních a krajských úřadech, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát zejména na nadlimitní a podlimitní veřejné zakázky, architektonické soutěže, zpracování směrnie pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, praktické dotazy spojené s problémy v různých fázích zadávacího řízení či pomoc se zastupováním v řízení před ÚOHS. 

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v