UP Legal - právní služby
Francouzská 299/98, Praha 10 - Vršovice
+420 777 737 747
info@uplegal.cz
Menu

Střídavá péče

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.

Dobrý den,

díky návštěvě této stránky se dozvíte vše, co se potřebujete vědět o střídavé péči pro otce. Protože je každý případ úplně jiný, rozhodli jsme se nabídnout Vám bezplatně náš čas.

Střídavá péče by měla být dle našeho názoru i v soudním řízení primárním způsobem při určování péče a styku rodičů s dětmi. To se bohužel většinou neděje a otec bývá často od počátku v řízení "slabší" stranou. Budeme se snažit udělat vše proto, a vzneseme u soudu všechny důležité argumenty, aby mohlo být střídavé péče dosaženo i ve vašem případě.

Místo toho, abychom zde psali dlouhé a obecné texty o rozvodovém řízení, péči o děti, výši výživného či vypořádání společného jmění manželů, které beztak nemohou zcela přesně a dostatečně rychle odpovědět na vaše konkrétní otázky, sami Vám zatelefonujeme, vyslechneme si vaše dotazy a rádi na ně odpovíme.

Očekáváme, že stejně, jako naši další spokojení klienti, se nás budete ptát nejen na dotazy k ukončení manželství, ale hlavně i na řízení o svěření dětí do střídavé péče a výši výživného, případně na vypořádání sjm, pravděpodobnou délku řízení apod.

Vyplňte Váš kontakt a počkejte okolo 30 minut, než Vám zavolám já, nebo jeden z kolegů naší advokátní kanceláře.

Naším cílem je, abyste nemuseli číst hory textů, z nichž jen malá část dopadne na váš případ. Tím ušetříte mnoho času a získáte velice efektivně a rychle právní konzultaci zdarma.

Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Mgr. Lukáš Hojdn, LL.M.
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v